Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Ausinės Xiaomi Mi True Wireless 2S

Nors „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ atrodo vienodai kaip ir „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2“ ausinės, bet jos pasižymi patobulintu dviejų branduolių lustu, naudojančiu naujos kartos sinchronizuoto perdavimo sistemą. Tai stipriai sumažina garso vėlavimą ir puikiai apsaugo nuo trukdžių. Su šia sistema, belaidė jungtis yra daug stabilesnė.

59

Palyginti

Taip pat „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ visapusiškai optimizuotas LHDC Bluetooth dekodavimas MIUI sistemai. Įjungus mažos delsos nustatymą, galima žymiai sumažinti garso uždelsimą. Tai užtikrina garso ir vaizdo sinchronizavimą ir pagerina garso patirtį žaidimų metu.

Puiki garso kokybė su sustiprintu bosu

Mi True 2 belaidėse ausinėse yra didelis 14,2 mm garsiakalbis su plačia kompozicine dinamine ritė. Bosas yra pilnas ir gilus, vidutinio diapazono yra minkštas ir natūralus, o aukšto dažnio garsai yra ryškūs ir aiškūs. Platus aiškus garsas su puikiais bosais, pilnais detalių. Visa garso informacija suteikia malonesnę klausymo patirtį.

Greitas ir automatinis poravimas

Mi True 2 belaidės ausinės yra suderinamos su MIUI. Atidarius įkrovimo dėklą, pirmą kartą prisijungus, automatiškai pasirodys „Bluetooth“ poravimo iššokantis langas. Jungtis yra paprasta ir galite patikrinti laisvų rankų įrangos ir įkrovimo dėklo įkrovimo būseną. Greitas, automatinis poravimas suteikia jums greitą prieigą prie mėgstamos muzikos.

Ši funkcija veikia tik su konkrečiais Mi ir Redmi išmaniųjų telefonų modeliais, kuriuose įdiegta naujausia MIUI versija. Atnaujinus programinę įrangą bus palaikoma daugiau modelių.

Aplinkos triukšmo slopinimas atliekant skambučius

Dvigubame mikrofone naudojama integruota aplinkos triukšmo mažinimo technologija, kuri taip pat užtikrina aukštos raiškos balso atpažinimą ir aukščiausią skambučių kokybę.

Išėmus iš ausies, muzika bus automatiškai sustabdyta

Integruotas realaus laiko infraraudonųjų spindulių jutiklis nustato, ar šiuo metu nešiojate ausines. Jis atpažįsta, kai jas įdedate, o atkūrimas automatiškai sustoja, kai jas išimate. Nesvarbu, ar žiūrite filmą, ar klausotės muzikos, nepraleisite nė vienos užrašo ar kadro.

Dukart spustelėkite, jei norite pasiekti muziką, skambutį ar balso asistentą. Palieskite ausines, kad galėtumėte valdyti muziką, kalbėtis, įjungti balso padėjėją ir kt. Lengvas valdymas net ir be mobiliojo telefono.

Greitas įkrovimas, ilgas baterijos veikimo laikas

Ausinės automatiškai įkraunamos komplekte esančiame dėkle. Tiek ausinės, tiek dėklas palaiko greitą įkrovimą, kuris užtikrins pilną įkrovimą vos per valandą. Nepertraukiamas garso atkūrimas gali trukti iki keturių valandų. Naudojant kartu su įkrovimo dėklu, bendras akumuliatoriaus tarnavimo laikas gali būti padidintas iki 14 valandų. Ilgas baterijos veikimo laikas leidžia mėgautis mėgstamą muziką daugeliui valandų.

Bluetooth 5.0* mikroprocesorius

Dėl Bluetooth 5.0* mikroprocesoriaus gausite stabilesnį belaidį ryšį, didesnį perdavimo greitį ir geresnį suderinamumą, tuo pačiu užtikrindami puikią garso kokybę ir visiškai aiškią skambučių patirtį.

Konstrukcija ausies viduje

Konstrukcija gerai tinka ausies klausos kanalui, nes užtikrina didesnį patogumą ir pritaikymą. Sustabdykite muziką, kad galėtumėte bendrauti su žmonėmis netoliese, neištraukdami ausinės. Viena ausinė sveria tik 4.5 g. Dėl kompaktiškos ir lengvos konstrukcijos naudojimas tampa dar paprastesnis ir patogesnis.

Belaidė, neribota laisvė

Ausinėse naudojamas padalintas belaidis dizainas ir praktiškai sujungiamos kairės ir dešinės ausys, kad būtų užtikrintas belaidis stereo garsas. Neapsiribokite savimi, naudokite vieną ar dvi ausines, kad patenkintumėte įvairiausius poreikius.

Spalva

Balta

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikti prekės atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grįžti į viršų