Paieška

Ausinės XIAOMI Mi True Wireless Earbuds Basic 2

29

Neįtikėtinai paprastas naudoti „Mi True Wireless Earbuds Basic 2“ yra paruoštas naudoti, kai tik ištrauksite juos iš įkrovimo dėklo. Tiesiog įsidėkite juos į ausis ir jūsų laukia garso patirtis.

Qty
Palyginimas

„Mi True Wireless Earbuds Basic 2“ optimizuoja kairės ir dešinės ausinių prijungimo būdą. Neribodami pirminių ir antrinių prietaisų, galite sklandžiai persijungti tarp vienos ir dviejų ausų. Įdėkite vieną ausinę monofoniniam garsui, tada įdėkite kitą, kad automatiškai vėl būtų atkurtas stereofoninis garsas, nebereikia poruoti.

Belaidis komfortas naujame įrenginyje! Talpi baterija leidžia dirbti 4 valandas, o praktiško įkrovimo dėklo dėka galite mėgautis mėgstama muzika iki 12 valandų!

Didelis „Bluetooth 5.0“ greitesnis ir stabilesnis ryšys

„Mi True Wireless Earbuds Basic 2“ turi naujausią „Bluetooth 5.0“ lustą, kurio duomenų perdavimo greitis yra du kartus didesnis nei ankstesnės kartos, taip pat greitesni ir stabilesni ryšiai.

Vienas mygtukas visoms funkcijoms

Vvienas mygtukas suaktyvinti kelias funkcijas. Tiesiog valdykite muziką ir skambučius vienu mygtuku, suaktyvinkite balso asistentą du kartus paspausdami, bet kurią ausinę ir bet kada pasiekite navigaciją.

12 valandų baterija

Galima naudoti nepertraukiamai maždaug 4 valandas po pilno įkrovimo ir maždaug 12 valandų kartu su įkrovimo dėklu.

Spalva

Juoda

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Grįžti į viršų