Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Bėgimo bateliai Nike Air Zoom Pegasus 38

„Nike Air Zoom Pegasus 38“ bateliuose derinantis komfortas ir ilgaamžiškumas, tuo pačiu atkartojant originalų „Pegasus“ dizaina ir funkcijas.

109

Palyginti

„Nike Air Zoom Pegasus 38“ bateliuose derinantis komfortas ir ilgaamžiškumas, tuo pačiu atkartojant originalų „Pegasus“ dizaina ir funkcijas. Viršutinės siūlės išlaiko formą ir suteikiant šiai klasikai naują išvaizdą. „Nike React“ paminkštinimai yra lengvi ir patvarūs. „Air Zoom“ priekinėje bato dalyje suteikia dinamikos kiekviename žingsnyje, o papildoma vieta piršto srityje užtikrina didesnį komfortą. Vidurinės pėdos juostelės priveržiamos aplink pėdą, o tvirtinamos, kad būtų pritaikyta asmeniškai. Putplasčio liežuvis sumažina spaudimą.

Grįžta jūsų darbinis arklys su sparnais. Kvėpuojantis tinklelis viršutinėje dalyje sujungia norimą patogumą ir ilgaamžiškumą bei platesnį prigludimą prie pirštų.

Kažkas seno, kažkas naujo
Platesnė priekinė koja reiškia daugiau vietos jūsų pirštams, o batų pritaikymas išlaiko patogų pojūtį, kurio tikitės iš „Pegasus“. Viršutinėje dalyje esanti akis jaučiasi kvėpuojanti ir pliušinė, tempdamasi koja, kad būtų patogi forma ir tinka.

„Secure Fit“
Vidurinės pėdos diržai suteikia tvirtą prigludimą, kai priveržiate raištelius.
Savybės
papildoma vieta pirštų srityje
lengvos, elastingos ir patvarios „Nike React“ paminkštinimai
„Air Zoom“ pagalvės priekinėje bato dalyje

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikti prekės atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grįžti į viršų