Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 245 Music

Jums tereikės bėgti, nes galvojimu pasirūpins bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 245 music. Bėgiok su savo mėgstamomis dainomis ar Spotify grojaraščiu.

275

Išvalyti
Palyginti

Jums tereikės bėgti, nes galvojimu pasirūpins bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 245 Music. Bėgiok su savo mėgstamomis dainomis ar Spotify grojaraščiu.

Taip pat bėgimo laikrodis seka Jūsų bėgimo būseną ir pateikia pilną treniruotės suvestinę – apkrovą, bėgimo formą, istoriją ir ko reikia kad pasiekti numatytą tikslą. Viskas ko Jums tereikia mėgautis bėgimu.

  • Muzika jūsų bėgimui grojama nuo jūsų riešo tiesiai į belaides ausines, tad pamirškite bėgiojimus su sunku ir nepatogiu telefonu.
  • Vertina Jūsų treniruotės būseną, parodo ar treniruočių krūvis pakankamas ar jau reikia poilsio dienos; taip pat siūlo papildomas našumo stebėjimo funkcijas.
  • Gaukite nemokamus prisitaikančius treniruočių planus iš Garmin Coach, arba susikurkite savus Garmin Connect™ internetinėje sporto mėgėjų bendruomenėje.
  • Teikia pažangius bėgimo dinamikos1 duomenis, tokius kaip žemės kontakto laiko balansas, žingsnio ilgis, vertikalus pokytis ir daugiau.
  • Baterijos laikas: iki 7 dienų kaip išmanus laikrodis; iki 6 val. su GPS ir muzika; iki 24 val. tik su GPS

MUZIKA ANT RIEŠO

Grojaraščius iš pasirinktų muzikos klausymosi internetu platformų5 sinchronizuokite tiesiai į laikrodį. Į „Forerunner 245 Music“ galima įrašyti iki 500 dainų.

PULSO MONITORIUS ANT RIEŠO

Gaukite pulso duomenis3 kartu su įspėjimais, jei ramybės būsenoje jūsų pulsas taptų per aukštas ar per žemas. Žinokite savo širdies apkrovą aktyvios veiklos metu, net ir po vandeniu.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS MONITORIUS

Stebėkite savo kūno energijos lygį ir raskite tinkamiausią aktyvumo bei poilsio laiką.

Bėkite su mėgstama muzika

Jei negalite bėgti be puikaus grojaraščio, tuomet negalėsite bėgti be Forerunner 245 Music. Sinchronizuokite kruopščiai sukurtus grojaraščius iš pasirinktų muzikos transliavimo paslaugų, pvz., Deezer ir Spotify, su savo laikrodžiu, kad galėtumėte klausytis be reklaminių skelbimų. Laikrodyje telpa net iki iki 500 dainų. Muziką lengva perkelti iš kompiuterio,  kad galėtumėte lengvai klausytis per belaides ausines (įsigyjama papildomai).

Išplėstinė našumo analizė

Koks treniruotės krūvis Jums geriausias? Forerunner 245 Music gali pasiūlyti asmenines treniruotes ir atsistatymą po jų, tokiu būdu jus geriau pasiruošite artėjančioms varžyboms. Jis saugo VO2 maks  duomenis ir atsižvelgia į tai, kaip šiluma ir aukštis veikia jūsų našumą. Kuo didesnis jūsų VO2 maks reikšmė, tuo didesnis Jūsų produktyvumas, o tai yra būtent tai, ką rodo našumo būklės metrika.

Treniruočių būsena įvertina jūsų neseniai atliktą treniruočių istoriją ir našumo rodiklius, kad sužinotumėte, kaip treniravotės, produktyviai, nepilnai ar viršijate krūvį. Pažiūrėkite, kaip treniruotės daro įtaką ištvermės, greičio ir galios vystymuisi su aerobiniu ir anaerobiniu treniruotės efektu. Atkūrimo laikas padeda jums maksimaliai išnaudoti jūsų pastangas, numatant, kada būsite pasiruošę kitam sunkiam iššūkiui. Jūs netgi galite peržiūrėti savo bendrą treniruočių apkrovą, kuri matuoja jūsų treniruotės apkrovą nuo paskutinių 7 dienų ir palygina ją su optimaliu tinkamumo ir neseniai įvykusių mokymų istorijos diapazonu.

BĖGIMO DINAMIKA

Kai yra naudojamas su suderinamu priedu, „Forerunner 245 Music“ matuoja svarbiausius bėgimo parametrus, pavyzdžiui, žingsnių dažnį, žingsnio ilgį, kontakto su žeme trukmę, pusiausvyrą ir ne tik.

MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS

Naudodamos programą „Garmin Connect™“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis. Gaukite išsamios informacijos į riešinį įrenginį naudodamos menstruacijų ciklo stebėjimo valdiklį ir nėštumo stebėjimo programą.

INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS

Paįvairinkite treniruočių rutiną naudodamiesi dviračių sporto, plaukimo baseine, bėgimo manieže, elipsinių treniruočių, lipimo laiptais ir kitais veiklos profiliais.

Daugiau treniruočių galimybių

Sukurkite savo asmeninius treniruočių planus arba atsisiųskite nemokamai jau paruoštus tiesiai į savo laikrodį i Garmin Coach. Taip pagerinsite savo treniruočių darbą ir išmaniau pasiruošite varžyboms. Forerunner 245 Music taip pat turi treniruočių profilius dviračiams, plaukimui, treniruokliams, kopimą laiptais ir dar daugiau kitų.

Apsilankykite Connect IQ programėlių parduotuvėje, galite dar daugiau priderinti Forerunner 245 Music savo reikmėms atsisiųsdami programėles, valdiklius, duomenų laukus ir daugiau, tai labai paprasta ir kas svarbu – nemokama. Naujų programėlių rasite kasdien, jų yra begalė, pvz. galėsite išsikviesti Uber tiesiai nuo riešo, sužinoti oro prognozę ir daugiau.

Analizuokite savo bėgimo formą

Forerunner 245 Music GPS laikrodis turi įrankių galinčių pagerinti Jūsų bėgimo formą. Laikrodis stebi tokius svarbius duomenis kaip, pvz., atstumas, žingsnio ilgis , žemės kontaktinis laikas ir balansas , vertikalus svyravimas ir vertikalus santykis . Šie matavimai yra raktas, leidžiantis suprasti jūsų formą, kad galėtumėte geriausiai tai išnaudoti kiekvieną kartą kiekvienose varžybose. Jūsų Forerunner 245 music gali pradėti stebėti šiuos rodiklius, su papildomu suderinamu širdies ritmo diržu arba su kompaktišku Running Dynamics Pod priedu, prisegamu ant juosmens.

PULSOKSIMETRO JUTIKLIS

Šis ant riešo esantis jutiklis vertina kraujo prisotinimą deguonimi4. Rezultatai gali padėti sužinoti, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį – ypač kai miegate.

INTEGRUOTAS GPS IMTUVAS

Registruokite vietas, kuriomis bėgate, ir gaukite tikslius statistinius duomenis, tokius kaip atstumą, tempą ir intervalus.

JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS

Po kiekvienos treniruotės integruota jėgų atgavimo laiko funkcija nurodys, kiek laiko reikia ilsėtis prieš kitą sunkią treniruotę. Ji net atsižvelgia į visos dienos streso, miego ir kasdienio aktyvumo nesitreniruojant duomenis.

Likite prisijungę bėgdami

Naudodami Forerunner 245, galite išbėgti į treniruotę, ir visuomet liksite pasiekiami. Suporavus su suderinamu išmaniuoju telefonu, galėsite gauti tekstinius pranešimus ir matyti socialinių tinklų žinutes, el. laiškus ir dar daugiau. Saugos ir sekimo funkcijos leidžia lengvai pasidalyti savo buvimo vieta su pasirinktais kontaktais, jei jums reikia pagalbos – rankiniu būdu arba automatiškai su įmontuotu incidento aptikimu..

Dalinkitės ir varžykitės

Veiklos sinchronizavimas su „Garmin Connect“ yra skirtas ne tik duomenų saugojimui. „Garmin Connect“ yra didelė internetinė bendruomenė, kurioje žmonės gali prisijungti ir varžytis tarpusavyje, sujungdami iššūkius, skatindami vieni kitų sėkmę ir netgi dalindamiesi savo pergalėmis per socialines žiniasklaidos priemones. Garmin Connect yra nemokama ir prieinama žiniatinklyje arba išmaniajame telefone.

Sveikatingumas ir pažangus miego stebėjimas

Forerunner 245 Music bėgimo laikrodis turi įrankius, padedančius išlaikyti jūsų bendrą sveikatingumo būklę ir miegą naktį. Šios priemonės suteikia labai svarbią informaciją, kurią galite naudoti maksimaliam treniruotės efektui. Pvz., Tai pirmasis bėgimo laikrodis su Pulse Ox jutikliu. Šis jutiklis nuo riešo apskaičiuoja jūsų organizmo deguonies prisotinimą kraujyje, kuris gali padėti įvertinti, kaip organizmas sugeria deguonį – ypač miegant. Norint suteikti jums idėjų, kaip jūs miegate, Forerunner 245 Music stebi jūsų lengvus, gilius miego etapus, taip pat judėjimą visą naktį. Jame taip pat yra visos dienos streso stebėsena bendram sveikatingumo stebėjimui per dieną. Jei jūsų streso lygis pradeda kilti, naudokite atsipalaidavimo kvėpavimo pratimus keletą minučių, kurie gali padėti nuraminti protą ir kūną. Ir padėti optimizuoti jūsų organizmo energiją, Kūno baterijos ™ energijos stebėjimas naudoja surinktus duomenis įvertinti Jūsų energijos atsargas, bet kuriuo metu, todėl galite planuoti savo dieną, optimizuoti veiklą ir poilsį.

Bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 245 Music apžvalga

Spalva

Balta, Juoda, Ryškiai mėlyna

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikti prekės atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grįžti į viršų