Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 245

Jums tereiks bėgti, nes galvojimu pasirūpins laikrodis. Šis išmanusis bėgimo laikrodis fiksuoja jūsų bėgimo  statistiką, seka GPS koordinates. O su Garmin Coach sukurkite savo asmeninius treniruočių planus arba atsisiųskite nemokamai jau paruoštas tiesiai į savo laikrodį.

229

Išvalyti
Palyginti

Jums tereikės bėgti, nes galvojimu pasirūpins bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 245 .

Taip pat bėgimo laikrodis seka Jūsų bėgimo būseną ir pateikia pilną treniruotės suvestinę – apkrovą, bėgimo formą, istoriją ir ko reikia kad pasiekti numatytą tikslą. Viskas ko Jums tereikia mėgautis bėgimu.

  • Vertina Jūsų treniruotės būseną, parodo ar treniruočių krūvis pakankamas ar jau reikia poilsio dienos; taip pat siūlo papildomas našumo stebėjimo funkcijas.
  • Gaukite nemokamus prisitaikančius treniruočių planus iš Garmin Coach, arba susikurkite savus Garmin Connect™ internetinėje sporto mėgėjų bendruomenėje.
  • Teikia pažangius bėgimo dinamikos1 duomenis, tokius kaip žemės kontakto laiko balansas, žingsnio ilgis, vertikalus pokytis ir daugiau.
  • Baterijos laikas: iki 7 dienų kaip išmanus laikrodis;  iki 24 val. tik su GPS

„GARMIN COACH“

Šiuose adaptyviuosiuose treniruočių planuose rasite patyrusių trenerių patarimų ir nemokamų treniravimosi programų, kuriuos galėsite pritaikyti savo tikslams. Treniruotės sinchronizuojamos tiesiogiai su laikrodžiu.

PULSO MONITORIUS ANT RIEŠO

Gaukite pulso duomenis3 kartu su įspėjimais, jei ramybės būsenoje jūsų pulsas taptų per aukštas ar per žemas. Žinokite savo širdies apkrovą aktyvios veiklos metu, net ir po vandeniu.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS MONITORIUS

Stebėkite savo kūno energijos lygį ir raskite tinkamiausią aktyvumo bei poilsio laiką.

Išplėstinė našumo analizė

Koks treniruotės krūvis Jums geriausias? Forerunner 245 gali pasiūlyti asmenines treniruotes ir atsistatymą po jų, tokiu būdu jus geriau pasiruošite artėjančioms varžyboms. Jis saugo VO2 maks  duomenis ir atsižvelgia į tai, kaip šiluma ir aukštis veikia jūsų našumą. Kuo didesnis jūsų VO2 maks reikšmė, tuo didesnis Jūsų produktyvumas, o tai yra būtent tai, ką rodo našumo būklės metrika.

Treniruočių būsena įvertina jūsų neseniai atliktą treniruočių istoriją ir našumo rodiklius, kad sužinotumėte, kaip treniravotės, produktyviai, nepilnai ar viršijate krūvį. Pažiūrėkite, kaip treniruotės daro įtaką ištvermės, greičio ir galios vystymuisi su aerobiniu ir anaerobiniu treniruotės efektu. Atkūrimo laikas padeda jums maksimaliai išnaudoti jūsų pastangas, numatant, kada būsite pasiruošę kitam sunkiam iššūkiui. Jūs netgi galite peržiūrėti savo bendrą treniruočių apkrovą, kuri matuoja jūsų treniruotės apkrovą nuo paskutinių 7 dienų ir palygina ją su optimaliu tinkamumo ir neseniai įvykusių mokymų istorijos diapazonu.

Bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 245 funkcijos

BĖGIMO DINAMIKA

Kai yra naudojamas su suderinamu priedu, „Forerunner 245 Music“ matuoja svarbiausius bėgimo parametrus, pavyzdžiui, žingsnių dažnį, žingsnio ilgį, kontakto su žeme trukmę, pusiausvyrą ir ne tik.

MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS

Naudodamos programą „Garmin Connect™“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis. Gaukite išsamios informacijos į riešinį įrenginį naudodamos menstruacijų ciklo stebėjimo valdiklį ir nėštumo stebėjimo programą.

INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS

Paįvairinkite treniruočių rutiną naudodamiesi dviračių sporto, plaukimo baseine, bėgimo manieže, elipsinių treniruočių, lipimo laiptais ir kitais veiklos profiliais.

Daugiau treniruočių galimybių

Sukurkite savo asmeninius treniruočių planus arba atsisiųskite nemokamai jau paruoštus tiesiai į savo laikrodį i Garmin Coach. Taip pagerinsite savo treniruočių darbą ir išmaniau pasiruošite varžyboms. Forerunner 245 taip pat turi treniruočių profilius dviračiams, plaukimui, treniruokliams, kopimą laiptais ir dar daugiau kitų.

Apsilankykite Connect IQ programėlių parduotuvėje, galite dar daugiau priderinti Forerunner 245 savo reikmėms atsisiųsdami programėles, valdiklius, duomenų laukus ir daugiau, tai labai paprasta ir kas svarbu – nemokama. Naujų programėlių rasite kasdien, jų yra begalė, pvz. galėsite išsikviesti Uber tiesiai nuo riešo, sužinoti oro prognozę ir daugiau.

Analizuokite savo bėgimo formą

Forerunner 245 GPS laikrodis turi įrankių galinčių pagerinti Jūsų bėgimo formą. Laikrodis stebi tokius svarbius duomenis kaip, pvz., atstumas, žingsnio ilgis , žemės kontaktinis laikas ir balansas , vertikalus svyravimas ir vertikalus santykis . Šie matavimai yra raktas, leidžiantis suprasti jūsų formą, kad galėtumėte geriausiai tai išnaudoti kiekvieną kartą kiekvienose varžybose. Jūsų Forerunner 245 gali pradėti stebėti šiuos rodiklius, su papildomu suderinamu širdies ritmo diržu arba su kompaktišku Running Dynamics Pod priedu, prisegamu ant juosmens.

PULSOKSIMETRO JUTIKLIS

Šis ant riešo esantis jutiklis vertina kraujo prisotinimą deguonimi4. Rezultatai gali padėti sužinoti, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį – ypač kai miegate.

INTEGRUOTAS GPS IMTUVAS

Registruokite vietas, kuriomis bėgate, ir gaukite tikslius statistinius duomenis, tokius kaip atstumą, tempą ir intervalus.

JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS

Po kiekvienos treniruotės integruota jėgų atgavimo laiko funkcija nurodys, kiek laiko reikia ilsėtis prieš kitą sunkią treniruotę. Ji net atsižvelgia į visos dienos streso, miego ir kasdienio aktyvumo nesitreniruojant duomenis.

Likite prisijungę bėgdami

Naudodami Forerunner 245, galite išbėgti į treniruotę, ir visuomet liksite pasiekiami. Suporavus su suderinamu išmaniuoju telefonu, galėsite gauti tekstinius pranešimus ir matyti socialinių tinklų žinutes, el. laiškus ir dar daugiau. Saugos ir sekimo funkcijos leidžia lengvai pasidalyti savo buvimo vieta su pasirinktais kontaktais, jei jums reikia pagalbos – rankiniu būdu arba automatiškai su įmontuotu incidento aptikimu..

Dalinkitės ir varžykitės

Veiklos sinchronizavimas su „Garmin Connect“ yra skirtas ne tik duomenų saugojimui. „Garmin Connect“ yra didelė internetinė bendruomenė, kurioje žmonės gali prisijungti ir varžytis tarpusavyje, sujungdami iššūkius, skatindami vieni kitų sėkmę ir netgi dalindamiesi savo pergalėmis per socialines žiniasklaidos priemones. Garmin Connect yra nemokama ir prieinama žiniatinklyje arba išmaniajame telefone.

Sveikatingumas ir pažangus miego stebėjimas

Forerunner 245 bėgimo laikrodis turi įrankius, padedančius išlaikyti jūsų bendrą sveikatingumo būklę ir miegą naktį. Šios priemonės suteikia labai svarbią informaciją, kurią galite naudoti maksimaliam treniruotės efektui. Pvz., Tai pirmasis bėgimo laikrodis su Pulse Ox jutikliu. Šis jutiklis nuo riešo apskaičiuoja jūsų organizmo deguonies prisotinimą kraujyje, kuris gali padėti įvertinti, kaip organizmas sugeria deguonį – ypač miegant. Norint suteikti jums idėjų, kaip jūs miegate, Forerunner 245 stebi jūsų lengvus, gilius miego etapus, taip pat judėjimą visą naktį. Jame taip pat yra visos dienos streso stebėsena bendram sveikatingumo stebėjimui per dieną. Jei jūsų streso lygis pradeda kilti, naudokite atsipalaidavimo kvėpavimo pratimus keletą minučių, kurie gali padėti nuraminti protą ir kūną. Ir padėti optimizuoti jūsų organizmo energiją, Kūno baterijos ™ energijos stebėjimas naudoja surinktus duomenis įvertinti Jūsų energijos atsargas, bet kuriuo metu, todėl galite planuoti savo dieną, optimizuoti veiklą ir poilsį.

Bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 245 apžvalga

Spalva

Pilka, Raudona

Bendra

Lęšio medžiagaCorning® Gorilla® glass 3
Griovelio medžiagaPluoštu sutvirtintas polimeras
Greitai atfiksuojami dirželiaiTaip (20 mm, pramoninis standartas)
Dirželio medžiagaSilikonas
Fizinis dydis42,3 x 42,3 x 12,2 (mm); tinka riešams, kurių perimetras 127–204 mm
Spalvinis ekranas
Rodymo dydis1,2 col. (30,4 mm) skersmuo
Ekrano skiriamoji geba240 x 240 piks.
Ekrano tipasMatomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
Svoris38,5 g
Baterijos veikimo laikasIšmaniojo laikrodžio režimas: iki 7 dienų; GPS režimas: iki 24 valandų
Pralaidumo vandeniui skalė5 ATM
Atmintis / istorija200 val. stebėjimo duomenų

Laikrodžio funkcijos

Laikas / dataTaip
GPS laiko sinchronizavimas
Automatinis vasaros laikas
Žadintuvas
Laikmatis
Chronometras
Saulėtekio / saulėlydžio laikai

Sveikatos stebėjimas

Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę)
Dienos širdies dažnis ilsintis
Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnioTaip (aukštas ir žemas)
Pulso oks., kraujo saturacija deguonimiTaip (atrankinis tikrinimas, pasirinktinai miego metu)
Fizinio pasirengimo amžiusTaip (programoje)
„Body Battery™“ energijos matuoklis
Streso stebėjimas visą dieną
Kvėpavimo ilsintis laikmatis
MiegasTaip (pažengęs)
HidratacijaTaip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
Moterų sveikatos stebėjimasTaip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)

Jutikliai

GPS
GLONASS
Galileo
„Garmin Elevate“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius
Kompasas
Akselerometras
Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė

Kasdienės išmaniosios funkcijos

Ryšio galimybės„Bluetooth®“, ANT+®
„Connect Iq“ (atsisiunčiami ciferblatai, duomenų laukai, valdikliai ir programos)
Išmanieji pranešimai
Atsiliepimas į telefono skambutį arba jo atmetimas tekstine žinute (tik „Android™“)
Kalendorius
Orai
Reguliuoja išmaniojo telefono muziką
Rasti telefoną
Rasti laikrodį
VIRB® kameros nuotolinio valdymo pultas
Suderinamumas su išmaniuoju telefonu„iPhone®“ ir „Android™“
Suderinama su „Garmin Connect Mobile“

Saugos ir stebėjimo funkcijos

LiveTrack
Tiesioginių transliacijų bendrinimasTik „Android™“
Įvykių aptikimas pasirinktos veiklos metu
Pagalbos funkcija

Aktyvumo stebėjimo funkcijos

Žingsnių skaitiklis
Judesio juosta (rodoma įrenginyje po neveiklos laikotarpio; eikite kelias minutes, kad ji būtų perjungta)
Automatinis tikslas (nustato jūsų aktyvumo lygį ir priskiria dienos žingsnių tikslą)
Sudegintos kalorijos
Nuvažiuotas atstumas
Intensyvumo minutės
TrueUp™
Move IQ™
„Garmin Connect ™“ iššūkių programaTaip (pasirinktinė „Connect IQ“ programa)

Įranga kūno rengybai / sporto salei

Galimi veiklų sporto salėje profiliaiJėgos treniruotės, kardio treniruotės ir elipsinės treniruotės, užlipti laipteliai, irklavimas patalpoje ir joga
Kardio treniruotės
Jėgos treniruotės
Automatinis kartojimų skaičiavimas

Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos

ŠD zonos
ŠD įspėjimai
ŠD kalorijos.
% ŠD maks.
% ŠDR
Jėgų atgavimo laikas
Automatinis maks. ŠD
ŠD transliacija (ŠD duomenys, transliuojami per ANT+ į susietus įrenginius)Taip (naudojama ANT+ arba BLE)
GPS greitis ir atstumas
Pritaikomas ekranas (-ai)
Pritaikomi veiklos profiliai
Auto Pause®
Intervalinės treniruotės
Išplėstinės treniruotės
Atsisiųsti mokymo planai
Auto Lap®
Rankinis ratas
Konfigūruojami įspėjimai apie ratą
„VO2 Max“ (paleisti)
Treniruotės būsena (galite sužinoti, ar treniruojatės veiksmingai, stebėdami savo treniruočių istoriją bei kūno rengybos lygį)
Treniruotės krūvis (jūsų visas treniruotės krūvis per pastarąsias 7 dienas, apskaičiuotas pagal apytikslį EPOC)
Treniruotės efektas (aerobinės)
Treniruotės efektas (anaerobinės)
Pritaikomi įspėjimai apie pavojus
Garsiniai raginimai
Finišo laikas
Virtualusis partneris
Lenktyniauti pagal veiklą
Nurodymai aikštelėje
Palietimas ir (arba) mygtuko užraktas
Automatinis slinkimas
Veiklos istorija laikrodyje
„Physio TrueUp“

Bėgimo funkcijos

Galimi bėgimo profiliaiBėgimas, bėgimas ant bėgtakio, bėgimas dengta trasa, bėgimas bekele
GPS pagrįstas atstumas, laikas ir tempas
Bėgimo dinamikaTaip (su suderinamu priedu)
Vertikalusis svyravimas ir santykis (bėgimo judesio „atšokimo“ laipsnis ir sąnaudų ir naudos ryšys su žingsnio ilgiu)Taip (su suderinamu priedu)
Kontakto su žeme laikas ir pusiausvyra (parodo, kiek laiko bėgant jūsų koja yra ant žemės, o ne pakilusi virš žemės, ir leidžia patikrinti bėgimo simetriją)Taip (su suderinamu priedu)
Žingsnio ilgis (realiuoju laiku)Taip (su suderinamu priedu)
Kadencija (realus žingsnių skaičius per minutę)
Efektyvumo būklė (po 6–20 min. bėgimo šis rodiklis palygina jūsų būseną realiuoju laiku su vidutiniu fizinio pasirengimo lygiu)
„PacePro™“ tempo strategijos
Bėgimo treniruotės
Lenktynių prognozės
Galima naudoti žingsniamatį

Lauko pramogų funkcijos

Navigacija nuo taško iki taško
Pėdsakų trasa realiuoju laiku
Atgal į pradžią
„TracBack®“
„UltraTrac“ režimas
Atstumas iki tikslo
GPS koordinatės

Važiavimo dviračiu funkcijos

Įspėjimai (kai pasieksite tikslus, įskaitant laiką, atstumą, širdies dažnį ar kalorijas, bus suaktyvintas signalas)
Aikštelės
Galimi važiavimo dviračiu profiliaiDviračių sportas, dviračių treniruokliai
Lenktyniavimas pagal veiklą
Suderinamas su „Varia Vision™“ (ant galvos montuojamas ekranas)
Suderinamas su „Varia™“ radaru (į galą nukreiptu radaru)
Suderinamas su „Varia™“ žibintais
Speed and cadence sensor support (w/sensor)

Plaukimo funkcijos

Galimi plaukimo profiliaiPlaukimas baseine
Plaukimo baseine metrika (ilgis, atstumas, tempas, mostų skaičius, plaukimo efektyvumas (SWOLF), kalorijos)
Mosto tipo aptikimas (laisvuoju stiliumi, nugara, krūtine, peteliške) (tik plaukiant baseine)
Treniruočių įrašai (tik plaukiant baseine)
Pagrindinis poilsio laikmatis (nuo 0)(tik baseine)
Kartoti poilsio laikmatį
Plaukimo baseine treniruotės
Povandeninis riešinis rirdies dažnio matuoklis

Vaikų aktyvumo stebėjimo funkcijos

„Toe-to-Toe™“ iššūkiaiTaip (pasirinktinė „Connect IQ“ programa)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikti prekės atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grįžti į viršų