Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 55

  • Naujausias GARMIN laikrodis skirtas bėgimui.
  • Su Garmin Coach treniruočių planais.
  • Paprastai naudojamas bėgimo laikrodis stebintis širdies pulsą tiesiai nuo riešo ir su GPS kad sekti atstumą, tempą, intervalus ir daugiau.

199

Išvalyti
Palyginti

GPS bėgimo laikrodis su Garmin Coach treniruočių planais

  • Paprastai naudojamas bėgimo laikrodis stebintis širdies pulsą tiesiai nuo riešo ir su GPS kad sekti atstumą, tempą, intervalus ir daugiau
  • Dirba kartu su nemokamais Garmin Coach individualiais treniruočių planais kurie duos profesionalius ir individualiais patarimus tiesiai nuo riešo
  • Prisijungimo galimybės tokios kaip pranešimai apie skambučius ir žinutes, automatinis duomenų perdavimas į Garmin Connect™ Interneto bendruomenės tinklapį, sekimas realiu laiku ir muzikos grotuvo kontroliavimas Jūsų telefone
  • Sauga ir sekimo priemonės įskaitant automatinį incidento aptikimą (treniruotės metu) ir pagalbos rėžimas, kurio metu koordinatės perduodamos nurodytais kontaktais
  • Sporto profiliai bėgimui, bėgimas patalpoje, treniruokliai, kardio, joga ir daugiau
  • Baterijos laikas: iki 14 dienų laikrodžio režimu; iki 20 valandų su GPS

Kai rišatės sporto batelius ir pasiruošę bėgti būkite tikri, jus turite tinkamą tam įrankį. Forerunner 55 yra GPS bėgimo laikrodis visomis reikalingomis bėgimui funkcijomis stilingame, lengvame korpuse. Tai laikrodis kurį norėsite nešioti dieną ir naktį.

Nestabdyk širdies

Bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 55 funkcijos (1)Šį bėgimo laikrodį paprasta naudoti ir jis puikiai tinka kasdieniam bėgimui, treniruotėms ir netgi artimiausiems 10K varžyboms. Integruotas GPS seka atstumą kur Jūs bėgate, suteikia tikslią statistiką, įskaitant atstumą, tempą ir intervalus. Jo intuityvi mygtuko sąsaja leidžia net prakaituotoms rankoms lengvai pažymėti etapą arba sustabdyti laikmatį. Forerunner 55 taip pat stebi širdies ritmą tiesiai nuo riešo dieną ir naktį 1 .

Prisijunkite kartu su Garmin Coach

Bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 55 funkcijos (1)

Nesvarbu, ar esate patyręs bėgikas, ar tiesiog ką tik išlipęs iš sofos, kiekvienas gali gauti naudingų patarimų. Štai kodėl Forerunner 55 suderinamas su „Garmin Coach“ adaptyviais treniruočių planais. Šie planai yra orientuoti jums, iš ekspertų trenerių ir nemokamų mokymo planų, kurie prisitaiko prie jūsų ir jūsų tikslų. Tai neįtikėtinas būdas pasiekti į finišo liniją. Kaip savo mokymo plano dalį, jis gali netgi padėti jums prognozuoti savo lenktynių laiką, o treniruočių rezultatai sinchronizuojami tiesiai su Jūsų laikrodžiu.

Likite prisijungę net bėgdami

Bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 55 funkcijos (1)

Saugos ir stebėjimo funkcijos leidžia lengvai dalintis savo buvimo vieta tarp pasirinktų kontaktų, jei jums reikia pagalbos – rankiniu būdu arba automatiškai su integruotu incidento aptikimu 2 . Įvairios prijungtos funkcijos leidžia palaikyti ryšį su likusiu pasauliu bėgimo metu arba tarpuose tarp jų. Gaukite protingus pranešimus tiesiai nuo riešo, taip pat priimkite tekstinius pranešimus ir skambučius. Sujungus su suderinamu išmaniuoju telefonu, Forerunner 55 automatiškai įkels jūsų treniruočių duomenis į Garmin Connect internetinę fitneso bendruomenę. Jis netgi turi patogų valdymą muzikai, kuris leis valdyti muzikos grotuvą telefone žymiai paprasčiau.

Jūs galite daugiau

Turėdami dešimtis veiklos profilių, visuomet galėsite užfiksuoti savo aktyvumo rezultatus, ne tik bėgdami. Forerunner 55 gali įrašyti Jūsų pastangas treniruotės metu, ant treniruočių takelio, bėgdami patalpoje ar elipsės, kardio, joga ir dar daugiau.

Kelyje į sveikatingumą

Bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 55 funkcijos (1)Forerunner 55 GPS bėgimo laikrodis siūlo plačias veiklos ir sveikatingumo stebėjimo funkcijas. Dėvėkite visą parą, kad stebėtumėte kasdienius veiksmus, atstumą, sudegintas kalorijas ir net miegą¹. Šis išmanus laikrodis taip pat turi visą dieną veikiančią streso stebėseną, skirtą sveikatingumo stebėjimui per dieną. Jei jūsų streso lygis pradeda kilti, naudokite atsipalaidavimo kvėpavimo pratimus keletą minučių, kuris gali padėti nuraminti protą ir kūną. Norėdami padėti jums optimizuoti savo organizmo energiją, Kūno baterija ™ energijos stebėjimo funkcija naudoja surinktus duomenis įvertinti Jūsų energijos atsargas, sukauptas bet kuriuo metu, todėl galite planuoti savo dieną optimizuojant veiklą ir poilsį.

 

Dalinkitės ir varžykitės

Bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 55 funkcijos (1)Veiklos sinchronizavimas su „Garmin Connect“ yra skirtas ne tik duomenų saugojimui. „Garmin Connect“ yra didelė internetinė bendruomenė, kurioje žmonės gali prisijungti ir varžytis tarpusavyje, sujungdami iššūkius, skatindami vieni kitų sėkmę ir netgi dalindamiesi savo pergalėmis per socialines žiniasklaidos priemones. Garmin Connect yra nemokama ir prieinama žiniatinklyje arba išmaniajame telefone.

 

Būkite individualūs

Pasikeiskite savo Forerunner 55 laikrodžio išvaizdą iš nemokamos Connect IQ™ parduotuvės. Pasirinkite iš šimtų laikrodžio vaizdų kuriuos galite lengvai atsisiųsti tiesiai į savo laikrodį.

Spalvos

Juoda (Black), Balta (White), Mėlyna (Aqua), Pilka (Grey).

Spalva

Balta, Juoda, Mėlyna, Pilka

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikti prekės atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grįžti į viršų