Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 745

Bėgimo sportinis išmanusis laikrodis Garmin Forerunner 745 yra išskirtinis išmanus laikrodis kuris seka viską, kas vyksta tarp varžybų ir treniruočių. Visų dienų veiklos stebėjimas palaiko jūsų žingsnius ir kalorijas ir netgi užtikrina pažangų miego stebėjimą.

449

Išvalyti
Palyginti

Bėgimo sportinis išmanusis laikrodis Garmin Forerunner 745 yra išskirtinis išmanus laikrodis kuris seka viską, kas vyksta tarp varžybų ir treniruočių. Visų dienų veiklos stebėjimas palaiko jūsų žingsnius ir kalorijas ir netgi užtikrina pažangų miego stebėjimą. Laikrodį galima nustatyti individualizavimo parinktimis, Garmin Forerunner 745 yra suderinamas su „ Connect IQ ™ parduotuve, kurioje galite atsisiųsti nemokamų programų, valdiklių ir duomenų laukų. Apsilankykite Running Power programoje, kuri leidžia matyti savo veikiančią galią realiu laiku, taip pat ir po to, kai baigiate bėgimą.

  • Sinchronizuokite muziką su populiariais muzikiniais servisais arba saugokite iki 500 dainų savo laikrodyje, prijunkite belaides ausines  ir klausykitės bėgadami.
  • Stebėkite treniruočių efektyvumą kartu su tokiais parametrais kaip VO2 maks ir treniruotės būsena atsižvelgiant į karštį ar į aukščio pokyčius, taip pat treniruotės apkrova, atsistatymo laikas bei aerobikos ir anaerobikos reikšmės
  • Garmin Pay™ bekontaktis atsiskaitymo sprendimas leis lengvai atlikti nedidelius mokėjimus tiesiai su savo laikrodžiu.
  • Apsaugos ir sekimo funkcijos leidžia aptikti įvairius incidentus treniruotės metu ir laiku suteikti pagalbą nusiunčiant koordinates nurodytiems asmenims
  • Baterijos laikas iki 1 savaitės išmanaus laikrodžio režimu; iki 6 valandų su įjungtu GPS bei muzika arba iki 21 valandos su įjungtu UltraTrac™ režimu

Pasiimkite muziką su savimi

Kai bėgate pasiimkite mėgstamą muziką kartu. Sinchronizuokite kruopščiai paruoštus grojaraščius iš populiarių muzikinių servisų tokių kaip Deezer, Spotify® ir kitų. Jūs galite saugoti iki 500 dainų tiesiog savo laikrodyje kurias galite, bet kada atsisiųsti iš savo kompiuterio bibliotekos. Tuomet surūšiuokite norima tvarka ir klausykite prijungę belaides ausines.

Maksimalus efektyvumas

Garmin Forerunner 745 seka Jūsų treniruotės efektyvumą ir gali pasiūlyti rekomendacijas, kaip pasiekti maksimalų efektyvumą jos metu. Dėl to Jūs treniruositės protingiau, o ne sunkiau. Laikrodis seka Jūsų VO2 maks ir koreguoja šią reikšmę atsižvelgiant į aplinkos temperatūrą ar aukščio pokytį. Treniruotės būsena įvertina jūsų neseniai atliktą pratybų istoriją ir našumo rodiklius, kad sužinotumėte, ar treniruojatės produktyviai, optimaliai ar viršijate apkrovą.

Pamatykite, kaip jūsų treniruotės įtakoja ištvermės, greičio ir galios vystymąsi su aerobiniu ir anaerobiniu treniruotės poveikiu . Atsistatymo laikas padeda jums maksimaliai išnaudoti jūsų pastangas, numatant, kada būsite pasiruošę kitam sunkiam iššūkiui. Jūs netgi galite peržiūrėti bendrą treniruotės apkrovą, kuris matuoja jūsų treniruotės trukmę nuo paskutinių 7 dienų ir palygina jį su optimaliu jūsų treniruočių diapazonu ir naujausia treniruočių istorija.

Ir Forerunner 745 naujiena – treniruočių apkrovos apibendrinimas suskirsto jūsų treniruotes į skirtingas kategorijas pagal veiklas ir intensyvumą.

Bėgimo laikrodis Garmin Forerunner 745 1

Lengvesnis apmokėjimo būdas

Forerunner 745 turi Garmin Pay , kuris leidžia jums sumokėti už pirkimus tiesiai su laikrodžiu. Naudokite ją beveik visur, kur naudojate bekontaktę mokėjimo kortelę. Dabar jūs galite palikti savo piniginę, ir paprastai nusipirkti pakeliui kavos. Tiesiog palieskite ir tęskite kelionę.

Likite prisijungę ir saugūs

Naudodami Forerunner 745, galite bėgioti visuomet pasiekiami. Suporavus su telefonu, galėsite gauti tekstinius pranešimus ir matyti socialinių tinklų žinutes, el. laiškus ir dar daugiau. Saugos ir sekimo funkcijos leidžia lengvai pasidalyti savo buvimo vieta su pasirinktais kontaktais, jei jums reikia pagalbos – rankiniu būdu arba automatiškai su įmontuotu incidento aptikimu.

Stebėkite daugiau nei bet kada anksčiau

Garmin Forerunner 745 turi  palydovinį priėmimą (GPS, GLONASS ir Galileo), kad būtų galima sekti poziciją sudėtingesnėje aplinkoje nei tik su GPS. Jame yra optinis pulsometras ir riešo pagrindu veikiantis impulsinis Pulse Ox jutiklis, kuris stebi kraujo deguonies prisotinimo lygį, kad palaikytų pažangų miego stebėjimą ir aukščio aklimatizaciją.

Treniruotės ir mokymo planai

Nesvarbu ar ruošiatės maratonui ar kažkam didesniam, sukurkite savo trenoruočių planą arba atsisiųskite nemokamai jau paruoštą tiesiai į savo laikrodį. Garmin Forerunner 745 taip pat palaiko Garmin Coach adaptuojamus treniruočių planus. Šiuose planuose rasite ekspertų trenerių rekomendacijų ir nemokamų mokymo planų, kurie prisitaiko prie jūsų ir jūsų tikslų. Tai neįtikėtinas būdas patekti į finišo liniją. Kaip dalį savo mokymo plano, jis gali net padėti jums prognozuoti savo lenktynių įveikimo laikus.

Analizuokite savo bėgimo formą

Garmin  Forerunner 745 GPS laikrodis turi įrankių, kurie padės Jums pagerinti bėgimo formą. Laikrodis matuoja ir seka įvairias bėgimo metrikas tokias kaip ritmas, žingsnio ilgis, kontakto su žeme laikas ir balansas, vertikalus judėjimas ir vertikalus santykis. Šie matavimai yra raktas į savo bėgimo formos pažinimą, todėl galėsite pasiekti žymiai geresnių rezultatų kiekvienoje treniruotėje ar varžybose. Jūsų Forerunner 745 gali sekti šias metrikas su suderinamu pulsometro diržu arba su kompaktišku Running Dynamics Pod įrenginiu, prisegamu prie juosmens juostos.

Bėkite, sportuokite, plaukite, važiuokite dviračiu, dalyvaukite triatlone

Lengvai keiskite aktyvumą, dėka jau integruotų aktyvumo profilių tokių kaip bėgimas (patalpoje/lauke), dviračiai (patalpoje/lauke),plaukimas (baseinas/atviras vanduo), slidinėjimas, baidarės, bėgimas kalnų takais ir daug daugiau. Garmin  Forerunner 745 taip pat leidžia lengvai keisti aktyvumą vienu mygtuko paspaudimu, tai labai patogu dalyvaujant duatlono ar triatlono varžybose.

Spalva

Juoda

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikti prekės atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grįžti į viršų