Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Geliukas SIS TURBO+ GEL, 60ML

Bėgimo geliukas „Turbo + Gel“ yra angliavandenių energinis gelis, kuriame yra kofeino, beta-alanino ir L-karnitino mišinys su unikaliu mentolio ekstrakto priedu.

3

Palyginti

Bėgimo geliukas „Turbo + Gel“ yra angliavandenių energinis gelis, kuriame yra kofeino, beta-alanino ir L-karnitino mišinys su unikaliu mentolio ekstrakto priedu. Šis ingredientų mišinys yra sukurtas taip, kad padėtų pagerinti fizinio krūvio efektyvumą intensyvaus fizinio krūvio metu, suteikdamas energijos ir apsaugodamas nuo nuovargio, taip pat padėdamas sumažinti padidėjusį šiluminį stresą, atsirandantį turbo vidaus treniruočių metu.

REKOMENDUOJAMAS NAUDOJIMAS

Suvartokite 1 „Turbo + Gel“ geliuką 30–60 min. prieš bėgimą.

Įspėjimas: didelis kofeino kiekis: sudėtyje yra 150 mg gelio. Neviršykite daugiau nei 1 gelio per dieną. Netinka nėščioms ar maitinančioms krūtimi moterims. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildai neturėtų būti naudojami kaip subalansuotos mitybos pakaitalai.

„Turbo + Gel“ yra skirtas padėti pagerinti fizinio krūvio rezultatus intensyvaus fizinio krūvio metu teikiant energiją ir buferį nuo nuovargio, taip pat padedantis sumažinti padidėjusį šiluminį stresą, atsirandantį atliekant tokio tipo užsiėmimus.

Turbo + gelis turėtų būti vartojamas likus 30–60 minučių iki turbo treniruotės.

Įtraukus mentolio, pagerėja gebėjimas toleruoti karštą aplinką, nes sumažėja terminis suvokimas ir lengviau kvėpuoti per gaivinančius ir vėsinančius pojūčius, kuriuos suteikia mentolis.

Kofeinas pagerina našumą, nes stimuliuoja centrinę nervų sistemą (CNS), o beta-alaninas ir L-karnitinas palengvina raumenų buferį. Visi trys ingredientai gali pagerinti fizinį krūvį.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikti prekės atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grįžti į viršų