Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 6

Širdies ritmo bei SpO2 jutiklius turinti atspari vandeniui išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 6 padės kasdien palaikyti tinkamą sveikatos būklę ir fizinį aktyvumą.

49

Palyginti

Stilinga ir lengvai valdoma išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 6 turi 1.56 colio įstrižainės spalvotą liečiamą AMOLED ekraną. Bluetooth 5.0 ryšiu lengvai suporuosite apyrankę tiek su Android (5+), tiek su iOS (10+) išmaniuoju telefonu.

 • 1,56 colio ekranas Pasirinkite iš daugiau nei 60 pagrindinių temų
 • AMOLED ekranas 326 ppi, kokybė palyginama su išmaniųjų telefonų ekranais
 • 30 sporto režimų Automatinis šešių treniruočių aptikimas
 • Širdies ritmo stebėjimas Stebėkite širdies ritmo pakilimus ir nuosmukius
 • SpO₂ sekimas Kvėpavimo kokybės stebėjimas miego metu
 • 50 m atsparumas vandeniui. Dėvėkite jį maudantis ar plaukdami
 • 14 dienų akumuliatoriaus veikimo laikas. Baterijos taupymo režimas ilgesniam veikimui
 • Magnetinis įkrovimas Tiesioginis krovimas, neišimant iš apyrankės

Daugiau ir aiškiau matomos informacijos

Ryškesnis 1,56 colio AMOLED ekranas. Dabar daug lengviau greitai tikrinti teksto pranešimus, skambučius ir pranešimus. Apytiksliai  50% rodymo ploto padidėjęs ekrano plotas.
Pirmą kartą naudodamiesi dideliu AMOLED ekranu, galite nustatyti mylimojo, augintinio ar mėgstamo meno kūrinio nuotraukos foną, kad kaskart pakėlus riešą diena taptų malonesnė.

SpO₂ sekimas

Patikimumas dieną ir naktį. Kraujo prisotinimas deguonimi (SpO₂) yra svarbus fiziologinis žmogaus kūno kvėpavimo ciklo parametras. Būkite suderinti su savo kūnu, išmatuokite lygį, kad ir kur būtumėte!

Išanalizuokite kvėpavimo kokybę miego metu

Miegokite saugiai ir ramiai. Naktį stebėkite deguonies prisotinimo kraujyje lygį ir miego metu analizuokite kvėpavimo kokybę, kad galėtumėte stebėti savo miego kokybę. Smart Band fiksuoja miego trukmę ir kokybę. Jis atpažįsta gilų miegą, lengvą miegą ir REM miego fazes, pagrįstas širdies ritmo pokyčiais, ir teikia mokslinių patarimų, kurie padės jums sukurti įprastus, sveikus miego įpročius.

24/7 protingas širdies ritmo stebėjimas

Saugokite savo sveikatą. Integruotas PPG biosensorius matuoja jūsų širdies susitraukimų dažnį, stebėdamas rezultatus, kol sportuojate ir ilsitės.

30 sporto režimų

Asmeninis treneris ant riešo Mi Smart Band 6 dabar siūlo 19 naujų sporto režimų, tokių kaip HIIT, krepšinis, boksas ir Zumba. Pratimų trukmė, sudegintos kalorijos ir širdies susitraukimų dažnis yra aiškiai matomi iš pirmo žvilgsnio, todėl jūsų pratimai yra efektyvesni. Automatinis šešių sporto režimų atpažinimas. Jis automatiškai atpažįsta 6 sporto režimus: bėgimą lauke, bėgimo takelį, irklavimą, elipsę, ėjimą, važiavimą dviračiu. Patogiai susitelkite į sportą.

Atsparus vandeniui iki 50 metrų

Automatinis plaukimo režimo atpažinimas 5ATM atsparumas vandeniui reiškia, kad galite nešioti Mi Smart Band 6 baseine arba paplūdimyje. Kol plaukiojate, pasirinkite vieną iš penkių plaukiojimo stilių, kad tiksliau sektumėte rezultatus.

Magnetinis įkroviklis

Dabar daug patogiau pasikrausite savo išmaniąją apyrankę. 


Ilgalaikė baterija

 • 14 dienų. Baterijos veikimo laikas įprastu režimu.
 • 19 dienų. Baterijos veikimo laikas energijos taupymo režimu.

Pagrindinės Xiaomi Mi Smart Band 6 savybės:

 • atspari vandeniui iki 50 m gylio (5 ATM atitiktis);
 • sportinio aktyvumo stebėjimas (sporto režimai, fizinio aktyvumo priminimai, žingsniamatis);
 • sveikatos būklės stebėjimas (deguonies kiekio kraujyje stebėjimas, širdies ritmo sekimas, miego kokybės sekimas, streso lygio stebėjimas, moterims skirta ciklo sekimo programėlė);
 •  papildomos funkcijos (pranešimai apie įeinančius skambučius, trumpąsias žinutes, socialinių tinklų pranešimai, nuotolinis muzikos valdymas, orai, „find my phone“ funkcija);
 • vieno apyrankės įkrovimo turėtų užtekti iki 14 dienų (priklausomai nuo naudojimo intensyvumo);
 • TPU (termoplastinio poliuretano) dirželis.

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikti prekės atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grįžti į viršų