Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Išmanioji apyrankė Mi Smart Band 5

Mi Smart Band 5 turi dar daugiau stebėjimo galimybių. Patogesnis įkrovimas, nauji darbo režimai ir patogesnė konstrukcija.

29

Palyginti

Išmanioji apyrankė “Xiaomi Mi band 5” – tai visos reikalingiausios funkcijos už itin gerą kainą. Gamintojai pasirūpino, kad dar patogiau galėtumėte stebėti svarbiausius rodiklius, o naujasis aksesuaras taptų Jūsų įvaizdžio puošmena.

Didesnis ekranas – visai svarbiausiai informacijai

1,1 colių įstrižainės spalvotas ekranas, kuriame galėsite peržiūrėti nuotraukas. Lyginant su ankstesniais modeliais, Xiaomi Mi Band 5 apyrankės ekranas yra didesnis net dvidešimčia procentų, todėl sekti visus pranešimus bus dar paprasčiau. AMOLED technologija užtikrins, kad netrūks nei spalvų, nei jų ryškumo.

Bet kokiems Jūsų užsiėmimams

Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Band 5 taps puikia pagalbininke bėgimui. Ji atpažįsta net 11 sporto režimų: bėgimas lauke, bėgimo takelis, važiavimas dviračiu, ėjimas, laisvas stilius, plaukimas, irklavimas, šokimas virve, joga ir kiti. Šis modelis tiksliai analizuos visus Jūsų judesius, stebės širdies ritmą, tempą ir sudegintas kalorijas, jog dar greičiau pasiektumėte užsibrėžtų tikslų.

Daugiau dėmesio Jūsų sveikatai

Xiaomi Mi Band 5 apyrankė siūlo išmanų širdies ritmo stebėjimą visą parą. Beveik 50 procentų padidintas tikslumas leis stebėti išsamesnius rezultatus, o vibracija įspėja, kai pulsas nukrypsta nuo normų.  Tai leis užsibrėžtų tikslų siekti ne tik efektyviai, bet ir visapusiškai saugiai.

Stebėkite savo širdies ritmą, net kai miegate. Tai gali padėti nustatyti miego problemas ir pagerinti miego kokybę. Laikrodis Xiaomi Mi Band 5 pasiūlys mokslu grįstus patarimus, kurie leis išvengti nemigos ar kitų išsimiegoti trukdančių problemų. Atsižvelgiant į tai, kokia yra Xiaomi Mi Band 5 kaina, tai – iš tiesų įspūdingos galimybės. Tačiau tuo gamintojai neapsiribojo.

Moteris turėtų sužavėti visiškai naujos menstruacinio ciklo sekimo galimybės. Šis modelis registruos Jūsų ciklą, seks ovuliacijos fazes ir pateiks naudingų patarimų. Kuo ilgiau šiomis funkcijomis naudositės, tuo labiau atrodys, kad šis prietaisas Jus puikiai supranta.

Šis modelis taip pat seks Jūsų streso lygį ir pateiks pasiūlymus, kaip jį sumažinti. Vienas iš jų – kvėpavimo pratimai, kurie vos per keletą minučių padės kur kas labiau atsipalaiduoti ir sugrįžti prie kasdienės veiklos. Sveikatai naudingų funkcijų atrasite ir daugiau: jų efektyvumu padės įsitikinti apyrankės Xiaomi Mi Band 5 atsiliepimai.

Dar ilgiau besitęsiančios pramogos

125 mAh net iki 14 dienų veikianti baterija leis pamiršti dažną krovimą. Visomis suteikiamomis galimybėmis galėsite mėgautis visiškai savęs neribodami ir negalvodami, jog naująjį prietaisą netrukus ir vėl reikės pakrauti – tai užtikrins dar didesnį naudojimosi komfortą ir neapsunkins papildomais rūpesčiais. O jei bateriją taupysite, šios apyrankės nereikės krauti maždaug 20 dienų. Tuo tarpu magnetinis įkrovimas leis šį aksesuarą pakrauti papildomai nenuimant juostos.

Papildomos galimybės

Norintiems dar daugiau galimybių, gamintojai taip pat turės ką pasiūlyti. Nuotoliniu būdu kontroliuokite telefono kamerą ir darykite nuotraukas nepaliesdami telefono ekrano. 50m atsparumas vandeniui leidžia šią apyrankę naudoti ir plaukiojant, ir maudantis duše.

 

Spalva

Juoda

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikti prekės atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grįžti į viršų