Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Maratono mitybos komplektas – Populiarus

Tai maratono rinkinys, kuris tinkamas aktyviam bėgikui. Rinkinio sudėtyje produktai skirti prieš varžybas ir po jų.

49

Palyginti

Isostar siūlo paruoštus sporto mitybos rinkinius. Pridedami priedai:

 • Malto Carbo Loading milteliai
 • Fast Hydration gėrimas gėrimas 500ml galima pasirinkti:
  • Apelsinų,
  • Citrinų
  • Greipfrutų skonio
  • nepasirinkus bus pridedamas atsitiktinis
 • Energy batonėliai 2vnt. galima pasirinkti skonius :
  • 35 g Šokoladinis, kakavos
  • 40 g Bananų, razinų ir spanguolių, išvvermei skirtas,
  • 55 g lazdyno riešutų šokolado, obuolių ir abrikosas
  • Apelsinų, Citrinų, Greipfrutų , Neautralus arba Spanguolių skonio, nepasirinkus bus pridedamas atsitiktinis)
 • Hydrate & Perform milteliai 400g  (galima pasirinkti Apelsinų, Citrinų, Greipfrutų , Neautralus arba Spanguolių skonio, nepasirinkus bus pridedamas atsitiktinis)
 • Gel Energy gelis 4vnt. arba Actifood gelis 4vnt. 35 g.  (galima pasirinkti Apelsinų, Citrinų, arba Neautralus nepasirinkus bus pridedamas atsitiktinis)
 • Relaod After Sport milteliai
 • Reload After Sport batonėlis 2vnt.

Trys dienos iki varžybų

“Malto Carbo Loading” geriamas. Produkte yra gausiu angliavandenių (95% angliavandenių), su dideliu glikemijos indeksu – maltodekstrinas. Produkto vartojimas suteiks organizmui būtinas energijos atsargas lenktynių dienai. Vitaminai B1 ir C prisideda prie metabolizmo, vitaminai C ir E prisideda prie oksidacinio streso mažinimo. Vartoti 3 dienoms iki renginio, kad padidintumėte energetinius rezervus – 1 pakuotė 500 ml gėrimo. Šis produktas yra beskonis ir gali būti sumaišytas su vandeniu ar kito mėgstamu gėrimu.

Varžybų rytą 2-3 valandas prieš startą:

“High Energy” batonėlis (šokolado, bananų arba spanguolių skonio). Produkte yra paprastų ir sudėtinių angliavandenių, kurie būtini siekiant išlaikyti didelį fizinį krūvį. C ir E vitaminai – antioksidantai, kurie apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų fizinio krūvio metu. B grupės vitaminai užtikrina medžiagų apykaitą ląstelėse. Batonėliai yra greitai įsisavinami ir naudojami dar prieš fizinį krūvį, kad užtikrinti reikiamą angliavandenių kiekį. Rekomenduojame pirmuosius batonėlius valgyti 1h 30min iki fizinio krūvio pradžios, sekantį – 45min prieš pradedant treniruotę ar varžybas. Kartu su batonėliais rekomenduojame gerti „Fast Hydration“ gėrimą. Pusė litro yra subalansuotas reikalingas kiekis prieš pradedant fizinį krūvį. Jei oras nėra karštas, galite praleisti pirmąjį gėrimą krūvio metu. Izotoninis gėrimas labai greitai absorbuojamas ir padės išvengti hipoglikemijos, susijusios su stresu fizinio krūvio metu. Sportininkai krūvio metu, siekiant rezultatų ar atliekant specialias treniruotes arti anaerobinio slenksčio, prieš pradedant kartu su gėrimu naudoja “Bicarbonates“ miltelius. Jie padeda neutralizuoti pieno rūgštį, kuri fizinio krūvio metu sukuria „sunkių kojų“ jausmą ir gali sukelti mėšlungio priepuolius. “Bicarbonates“ milteliuose yra reikalinga dozė natrio bikarbonato ir magnio. Naudokite dieną prieš sunkias treniruotes, varžybas ir varžybų metu.

5-15 minučių prieš startą

Prieš startuojant kūnas jau yra paruoštas didelėms apkrovoms. Jau stovint starto koridoriuje atsiranda jaudulys, širdies pulso dažnis yra didesnis ir jau naudojama energija. Mes rekomenduojame šiuo metu pasiimti šiek tiek energijos, kuri bus atsarginė pirmuosiose 15-20mins. Tiems, kurie varžysis trumpesnį atstumą, rekomenduojame „Gel Energy“. Tiems, kurie dalyvauja ilgoje distancijoje ir orientuoti į rezultatus, rekomenduojame „Long Distance energijos B.C.A.A.“ Labai lengva naudoti, sudėtyje yra greitai yra absorbuojamos angliavandenių, vitamino C, kuris tarnauja kaip antioksidantas, taip pat šiek tiek guaranos ir ženšenio sėkmingam lenktynių startui.

Varžybų metu Kas 20 minučių

Fizinio krūvio metu organizmas reikalauja reguliaraus skysčių ir energijos vartojimo. Izotoninį gėrimą gerkite nuolat. Dėka didelio angliavandenių kiekio, gėrimas suteikia reikiamą energijos kiekį. Sudėtyje esamos druskos (natrio druska, magnio, kalcio, kalio) užtikrina pilnavertį ląstelių darbą, taip pat padeda išvengti mėšlungio. Labai patogu ir naudinga kai gėrimas gali būti kartu su energija (angliavandeniais). “Long Energy” sudėtis suderinta ilgesniems atstumams, bet “Hydrate & Perform” labiau tiks pusei maratono ir trumpesniems atstumams.

10 km ir 15 km

Ilgalaikės apkrovos metu organizmui reikia daugiau energijos. Bėgikai, kuriems patinka pastovi energijos banga, rekomenduojame krūvio metu vartoti kompleksiniais angliavandeniais turtingą ir lėtesnio efekto želė “Actifood”. Dalį rekomenduojama valgyti po pirmųjų 8-10 kilometrų arba 50 min. Tada valgyti po vieną porciją kas 45min. Gelis suteikia reikalingus angliavandenius. Sudėtyje yra vitamino B1, kuris padeda ląstelėse konvertuoti maistines medžiagas į energiją. C ir E vitaminai tarnauja kaip antioksidantai, kurie padeda apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Greita energija su didele angliavandenių koncentracija gelis “Gel Energy”. Rekomenduojama vartoti kas 45min, siekiant užtikrinti sklandų energijos gavimą per visą atstumą. Siekiantiems rezultatų rekomenduojama pasiimti ir “Long Distance Energy B.C.A.A.” viena dozė 20g, vartoti kas 20 min. Per valandą 60 g angliavandenių, tai optimalus kiekis, kurį žmogaus kūnas sugeba konvertuoti į energiją. Per pusmaratonį, likus bėgti 5km pats laikas suvartoti kofeino produktų (tiems, kurie jau yra išbandę treniruočių metu). “Energy Shot” sudėtyje yra 99mg kofeino, vartojamas norint išvengti nuovargio ir paskutinėms 30-45min. sukaupti energijos. Jis yra sudarytas iš greitai įsisavinamų angliavandenių, vitamino C, kuris naudojamas kaip antioksidantas, vitaminas B1, kuris padeda konvertuoti maistines medžiagas į reikalingą organizmui energiją. Naudojant kofeiną, nepamirškite suvartoti papildomai skysčių, gerkite pastoviai.

21 km ir 25 km

Po 21 km, sportininkams, kuriems bėgimo intensyvumas yra ne didelis ir gali valgyti, rekomenduojame pusę energetinio batonėlio “Long Energy Bar”. Kita pusę valgyti po 25 kilometrų. Batonėlių sudėtyje yra reikiami lėtai įsisavinami angliavandeniai. Taip pat yra B grupės vitaminų ir ląstelienos, skatina medžiagų apykaitą – maistinių medžiagų konvertavimą į energiją. Vitaminai C ir E tarnauja kaip antioksidantai, kurie padeda apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų.

30 km – 35 km

Kai artėja vadinamoji siena – „The Wall“ – dar kitaip žinoma kaip „angliavandenių duobė“, būtina toliau reguliariai gauti energiją. Drebučiai “Energy Booster” labai tinka greitam ir patikimam energijos gavimui. Toliau reikia vartoti pakankamą kiekį skysčių ir energijos, naudojant gelius ar proteino barus, jei esate lėtesnis bėgikas, galite pasiimti ir kietą maistą. Apie 35km, 30-40min iki finišo linijos bėgikai turi pagalvoti apie papildomų stimuliatorių, pašalinti nuovargį ir kaip energijos papildas rekomenduojamas “Energy Shot”, kurio sudėtyje yra 99mg kofeino. Patogus, geriamas “Energy Shot” su kofeinu, ženšenio ir guaranos ekstraktais gerokai sumažins nuovargį, padės sukaupti energiją finišavimui. Šis produktas yra greitai absorbuojamos, sudėtyje gausu angliavandenių, vitamino C, vitamino B1. Naudojant kofeiną, nepamirškite suvartoti papildomai skysčių.

Po varžybų

Nors ir vartojote gėrimus varžybų metu, labai svarbu ir toliau gerti po finišo. Po varžybų svarbu susigrąžinti skysčių, mineralų ir baltymų balansą. Šių maistinių medžiagų trūkumai gali sukelti raumenų skausmą ir sustingimą. Sportininkas po finišo privalo gerti. “Reload After Sport” baltymų ir angliavandenių gėrimas – padeda atkurti prarastą raumenų baltymų kiekį, amino rūgštys skatina raumenų ląstelių regeneraciją ir gijimą po mikrotraumų, angliavandenių atsargos užtikrins pakankama energijos kieki atsistatymui ir pagreitins regeneracijos procesus. Produkte yra vitaminų B2, B6, C ir PP, taip pat magnio, kad sumažinti nuovargį. Produkto sudėtyje yra kalcio, kaulų audinių regeneracijai. Reikėtų pažymėti, kad po lenktynių reikia mažiausiai 20g baltymų, todėl derinant “Reload After Sport” skanų gėrimą su “Reload After Sport” batonėliu, bus užtikrintas būtiniausių baltymų, mineralų ir vitaminų kiekis, kuris padės atsistatyti per trumpą laiką ir jaustis gerai kitą dieną. Vilniaus Maratono ir Rygos Maratono sporto mitybos partneris Isostar. Jei ketinate bėgti 42 km, 21 km arba 10 km atstumą, energijos gausite iš Isostar gėrimo „Hydrate & Perform“ ir želės „Gel Energy“ bei daugelio kitų mūsų produktų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikti prekės atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grįžti į viršų