Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Masažinis volelis „Body Sculpture Power Roller Mini BM 310“

„Body Sculpture“ jėgos volelis mini BM 310 vibruojantis volelis puikiai tinka atpalaidavus įsitempusius raumenis.

59

Palyginti

„Body Sculpture“ jėgos volelis mini BM 310 vibruojantis volelis puikiai tinka atpalaidavus įsitempusius raumenis. Dėl kompaktiško dydžio lengva sutelkti dėmesį į konkretų raumenį ir sutelkti kūno svorį šioje vietoje. Skirtingai nuo tradicinių volų, šis turi mechanizmą, leidžiantį nustatyti vibracijas, kurios pagreitina įtemptų raumenų atsipalaidavimą ir malšina skausmą. Galite nustatyti 3 greičio lygius, priklausomai nuo to, koks slėgis jums patinka. Volelis efektyviai padeda atpalaiduoti kaklą, kojas, blauzdas, rankas ir rankas. Įranga yra maža ir lengva, todėl ją galite pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte. Tai gali būti ypač naudinga, kai ilgai vairuojate automobilį arba sėdite prie kompiuterio. Naudodami volelį, greitai atsikratysite kaklo skausmo, ilgai išbuvę vienoje padėtyje.

Produktas nėra per kietas, todėl jį naudoti gali visi. Tai bus naudinga ir atpalaiduojant raumenis, ir juos sušildant, ir paruošiant fiziniam krūviui. Volą maitina akumuliatorius, kurio pakraunant pakanka 2 valandoms nepertraukiamo veikimo.

Naudojant volelį svarbu, kad jūs lėtėtumėtės tiksliai, judėdami per tam tikras raumenų dalis. Atkreipkite dėmesį, kad viena kūno dalis neturėtų būti masažuojama ilgiau kaip 3 minutes. Volelis turi būti dedamas išilgai raumenų skaidulų. Kai masažuodami pasieksite skausmingą tašką, laikykite volelį toje vietoje. Kad masažas būtų veiksmingas, naudokite ant kieto paviršiaus (pvz. grindų).

Ilgis: 25 cm
Plotis: 8 cm
Baterija: DC 7.4V 2200mAh
Trys greičio lygiai: 1500/2000/2500 RPM

Spalva

Juoda

Lytis

Unisex

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikti prekės atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grįžti į viršų