Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Vitaminai Chela Mag B6 Forte Shot, 25 ml

CHELA-MAG B6 yra itin efektyvus ir greitai veikiantis magnio papildymas sportininkams, padedantis įveikti netyčinius ir probleminius mėšlungius.

5

Palyginti

CHELA-MAG B6 yra itin efektyvus ir greitai veikiantis magnio papildymas sportininkams, padedantis įveikti netyčinius ir probleminius mėšlungius.

  • Prisideda prie tinkamo raumenų ir nervų sistemos veikimo.
  • Padeda sumažinti nuovargį.
  • Prisideda prie elektrolitų pusiausvyros palaikymo.
  • Prisideda prie tinkamos medžiagų apykaitos palaikymo.
  • Praturtintas kalio ir B grupės vitaminais.
  • Patogus ir greitas naudojimas.

Didelė MAGNIO porcija – kiekviename buteliukyje yra didelę vienkartinę 375 mg dozę! Todėl lengviau pasieksite organizmui itin vertingo elemento dienos normą.

B6 VITAMINAS- tai puikus derinys su magniu. Vitaminas B6 turi teigiamą poveikį nervų sistemai, prisideda prie nuovargio mažinimo. Padeda palaikyti normalią energijos, baltymų ir glikogeno apykaitą.

VARTOJIMO PATOGUMAS – šie vitaminai patogioje ir mažoje pakuotėje, tad patogu bėgant laikyti kišenėje ar bėgimo dirže ir sunaudoti po treniruotės

Magnis organizme atlieka daug svarbių funkcijų. Jis turi teigiamą poveikį raumenims, nervų sistemai ir kaulams, todėl jį dažnai naudoja sportininkai ir žmonės, patiriantys didelę fizinę ar psichinę įtampą darbe.

„Chela-Mag B6 Forte Shot“ – naujos kartos magnis su apelsinų skoniu. Mažų buteliukų dėka jūs visada galite ją turėti su savimi ir naudoti bet kada, aprūpindami savo kūną šiuo vertingu elementu, praturtintu vitaminu B6. Šie vitaminai yra skysto pavidalo, o „Olimp Labs“ specialistų naudojama naujoviška skysčių technologija neabejotinai prisideda prie greitesnio – palyginti su tabletėmis ar kapsulėmis – veikliųjų medžiagų absorbcijos !

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikti prekės atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grįžti į viršų