Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Ausinės Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

„Mi True“ belaidės ausinės „2 Basic“ turi „MIUI Global“ vartotojo sąsają.  Prijungę ausines galite patogiai valdyti iš savo telefono ir galėsite peržiūrėti ausinių akumuliatoriaus įkrovos lygį ir įkrovimo dėklą.

29

Palyginti

Ištverminga 20 valandų veikianti baterija leidžia klausytis muzikos nuo aušros iki nakties.

Dėka naujojo ausinių lusto, turinčio energijos suvartojimo valdymo funkciją, šias ausines pilnai įkrovus galėsite naudoti net iki 5 valandų. Kartu su ausinių dėžute, baterijų veikimo laikas siekia net 20 valandų.

Belaidės ausinės Xiaomi Mi True Wireless earphones 2 Basic, jausk ritmą visą dieną

Du mikrofonai užtikrina, jog skambučių metu negirdėsite jokio triukšmo
Kiekviena ausinė turi du integruotus itin jautrius mikrofonus, kurių pažangios technologijos skambučių metu leidžia pašalinti aplinkinį triukšmą. Dabar jūsų pašnekovas jus girdės visiškai aiškiai, net jei skambinate iš triukšmingos aplinkos.

Atidarius ausinių dežutę, savo telefone išvysite langą su informacija apie jų būseną

Mi True Wireless Earphones 2 Basic pasižymi MIUI Global vartotojo sąsaja. Atvėrus įkrovimo dėžutę, jūsų telefone atsiras langas su ausinių susiejimo funkcija. Jas susiejus, ausines galėsite patogiai valdyti tiesiai iš savo telefonu, bei stebėti jų baterijos lygį.

Dideli ir dinamiški garsiakalbiai išgauną turtingą ir tikrovišką garsą

Dinamiškas 14.2mm garsiakalbis suteikia pilnesnį ir tikroviškesnį garsą su daugiau detalių. Prie puikios garso kokybės prisideda ir AAC kodeko technologija.

Patogus ausinių dizainas

Šios ausinės tvirtai įsistato į jūsų ausis ir yra ne tik išskirtinai patogios, tačiau ir itin stabilios. Viena ausinė sveria vos 4,7g. Kompaktiškas ir lengvas dizainas leidžia ausines nešioti itin ilgai be jokio nuovargio.

Valdykite ausines vienu prisilietimu

Tokius veiksmus, kaip muzikos sustabdymas ar paleidimas, atsakymas į skambutį, bei balso asistento aktyvavimas, galėsite atlikti tiesiog du kartus prilietę ausines.

Išmanus jutiklis automatiškai sustabdo muziką išėmus ausines iš ausų

Itin jautrus ausinių jutiklis tiksliai nustato jų būseną. Norėdami sustabdyti muziką, tiesiog išimkite ausines iš ausų. Grojimą pratęsite jas įsidėję atgal. Nepraleiskite nei vienos sekundės muzikos.

Spalva

Balta

table.tableizer-table { font-size: 16px; border: 1px solid #CCC; font-family: font-family: Montserrat; } .tableizer-table td { padding: 4px; margin: 3px; border: 1px solid #CCC; text-align: center; } .tableizer-table th { background-color: #0088CC; color: #FFF; font-weight: bold; text-align: center; }
SavybėsDuomenys
Svoris (bendras)48 g
Veikimo diapazonas10 m
Garso kodekasSBC/AAC
Varža32 omai
Maitinimas5V / 1A
Įkrovimo lizdasUSB-C
Baterijos įkrovimo trukmė1,5 val
Baterijos veikimo trukmė (vienas įkrovimas)5 val
Baterijos veikimo trukmė (su dėžute)20 val
Bluetooth versija5.0
Komplektacijoje: Įkrovimo dėžutė, Mi True Wireless Earphones 2 Basic ausinės , USB Type-C įkrovimo laidas, Vartotojo vadovas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikti prekės atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grįžti į viršų