Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Mūsų prekes galite įsigyti tik perkant šioje internetinėje parduotuvėje www.begu.lt.

Pirkti internetinėje parduotuvėje begu.lt – greita, saugu ir paprasta!

 • Išsirinkite patikusią prekę, spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką “Į krepšelį“.

Jei norite išsirinkti daugiau prekių, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks „Krepšelio“ atmintyje. Kitoms pasirinktoms prekėmis taip pat spauskite “Į krepšelį“.

 • Kai išsirinksite visas norimas prekes, spauskite ekrano dešinėje, viršutinėje pusėje esančią ikonėlę “Krepšelis”.
 • Ekrano šone išvysite langą, kur matysite išsirinktų prekių sąrašą, kainą, pasirinktą vienetų skaičių. Taip pat čia galėsite pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių prekių atsisakyti).
 • Tada spauskite mygtuką „Pirkti“. Pateksite į „Atsiskaitymo“ langą.
 • „Pirkėjo duomenų” stulpelyje, užpildykite duomenų formą. Reikalinga, kad galėtumėm pristatyti Jūsų užsakytas prekes.
 • “Jūsų užsakymas” stulpelyje matote savo užsakymo detales bei turite pasirinkti pristatymo galimybes (į paštomatą arba nurodytu adresu).
 • Jei pasirinksite pristatymo būdą į paštomatus (opcija “Paštomatai”), žemiau esančioje skiltyje “Atsiėmimo vieta” pasirinkite norimą paštomatą. Automatiškai pagal pirkėjo duomenis, viršuje bus rodomi jūsų mieste esantis paštomatai. Prierašas (Perpildytas) reiškia, kad paštomate labai mažai/nėra vietos, todėl gali į juos siuntos pasiekti lėčiau, nes bus laukiama kol atsilaisvins.
 • Jei pasirinksite, kad būtų pristatoma nurodytu adresu (opcija “Kurjeris”), nepamirškite įvesti savo adreso “Pirkėjų duomenų” stulpelyje. Užsakymai pristatomi darbo dienomis, laiku tarp 8 ir 17 valandų.
 • Jei pasirinksite Siuntos autobusais, jūsų prekės bus pristatytos į jūsų miesto autobusų stotį. Informaciją apie siuntą gausite el.paštu.
 • Skiltyje pasirinkite “Mokėkite per savo banką” pasirinkite norimą banką. Pasirinkus jo logotipas turėtų tapti melsvesnis.
 • Spauskite “Apmokėti“. Paspaudę būsite nukreipti į pasirinktą banką beliks tik prisijungti ir paspausti apmokėti.
 • Apie užsakymą informaciją gausite elektroninių paštu.

Jei turite papildomų klausimų ar neaiškumų rašykite mums uzsakymai@begu.lt arba puslapyje “Konktatai” nurodytais kontaktais ir mielai padėsime.

Prekių filtrai.

Jei norite išsirinkti patogius bėgimo batelius “Prekių kataloge” kairėje matysite nuolat tobulinamus ir tikslinamus filtrus, tad pasirinkite norimus filtrus (kaina, prekės, ženklas, lytis ir pan.). Beliks tik išsirinkti norimus batelius, jei reikalingos rekomendacijos ar norimų batelių nerandate parašykite mums ir pagelbėsime.

Prekių, kurių šiuo metu neturime sandėlyje, pristatymo terminas gali būti ilgesnis ir trukti nuo 1 iki 3 savaičių.

Kainos

Visos svetainėje nurodytos kainos yra galutinės, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21% dydžio pridėtinės vertės mokestis.

Pristatymo išlaidos

 Užsakymo suma Iki 49€ 49 € ir daugiau
 Pristatymo kaina į Neringą (per “Omniva”) 8,00   4,00 
Pristatymo kaina į Omniva paštomatus2,10 Nemokamai!
Pristatymo kaina į Omniva kurjerius 2,10 Nemokamai!

Siuntas į užsienio valstybes pristatome atskiru susitarimu.

Atsiskaitymo būdai

•  Atsiskaityti galima, tik interneto bankininkystės sistemomis (tai labai paprasta ir visiškai saugu). Mūsų mokėjimo partnerio “Montonio” pagalba tai bus labai paprasta ir visiškai saugu.

Pristatymo terminai

Įprastai prekės pristatomos per 5 darbo dienas. Atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, pristatymo laikas gali pailgėti iki 14 darbo dienų. Daugiau informacijos apie pristatymą rasite puslapyje Pristatymo sąlygos

Jei šiuo metu prekės sandėlyje neturime, tačiau laukiame atvykstant siuntos iš tiekėjų sandėlių Europoje numatomas ilgesnis pristatymo terminas, kuris gali svyruoti nuo 1 iki 6 savaičių. Užsakius prekes, kurių pristatymo terminas 1-6 sav., apie tikslesnę jų pristatymo datą informuosime.

Prekės pristatymo terminą, ar kitus iškilusius klausimus, galite pasitikslinti ir iki jos užsakymo. Paskambinkite mums arba atsiųskite užklausą el. paštu ir mes informuosime kada planuojame gauti Jus dominančią prekę.

Tam tikrais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau, t.y. pristatymo laikas pailgėja atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, kai prekių pristatymo terminai pailgėja dėl prekių gamintojo, tiekėjo ar vežėjų kaltės. Prekių pristatymo datą tikslina susisiekiant “Kontatai” nurodyta kontaktine informacija.

SVARBU. Užsakytos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t. y. kai užsakymas yra patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu.

Grįžti į viršų