Paieška

100% Saugus ir patogus pristatymas
Pagalbos? +37060066262
Pagalbos? +37060066262

Užsakytas prekes interneto parduotuvėje begu.lt pristatome visoje Lietuvoje vienu iš Jūsų pasirinktų būdų. Galimi šie pasirinkimai:

 • prekių atsiėmimas „Omniva” paštomate;
 • prekių pristatymas „Omniva” kurjeriu į jūsų pasirinktą adresą;
 • prekių pristatymas „Siuntos Autobusais“ į jūsų pasirinkto miesto autobusų stotį

Pristatymo laikas

Prekes pažymėtas užrašu “Šiai prekei taikomas greitas pristatymas” gausi per 1-2 d.d., priklausomai nuo jūsų pasirinkto pristatymo būdo.

Įprastai prekės pristatomos per 5 darbo dienas. Atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, pristatymo laikas gali pailgėti iki 14 darbo dienų.

Jei šiuo metu prekės sandėlyje neturime, tačiau laukiame atvykstant siuntos iš tiekėjų sandėlių Europoje numatomas ilgesnis pristatymo terminas, kuris gali svyruoti nuo 1 iki 4 savaičių. Užsakius prekes, kurių pristatymo terminas 1-4 sav., apie tikslesnę jų pristatymo datą informuosime.

Prekės pristatymo terminą, ar kitus iškilusius klausimus, galite pasitikslinti ir iki jos užsakymo. Paskambinkite mums (+37060066262) arba atsiųskite užklausą el. paštu (uzsakymai@begu.lt) ir mes informuosime kada planuojame gauti Jus dominančią prekę.

Tam tikrais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau, t.y. pristatymo laikas pailgėja atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, kai prekių pristatymo terminai pailgėja dėl prekių gamintojo, tiekėjo ar vežėjų kaltės. Tokiu atveju parduotuvė neprisiima atsakomybės už prekių vėlavimą. Prekių pristatymo datą tikslina susisiekiant “Kontaktai” nurodyta kontaktine informacija.

SVARBU. Užsakytos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t. y. kai užsakymas yra patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu.

Pastaba: kartais prekių pristatymo laikai gali būti įtakojami išorinių faktorių (kurių mes negalime kontroliuoti), todėl jei Jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pristatymo terminas gali prailgėti. Prieššventiniu laikotarpiu prekes rekomenduojame užsisakyti anksčiau.

Siuntą atvykite atsiimti tik po el. paštu arba SMS gauto pranešimo, kad užsakymas jau pristatytas į paštomą/autbusų stotį ir jį galima atsiimti.

OMNIVA” PAŠTOMATAI – ATSIIMKITE SIUNTŲ PAŠTOMATE

Prekės pristatomos į bet kurį Lietuvos teritorijoje esantį OMNIVA paštomatą. Artimiausią paštomatą galėsite pasirinkti prekių užsakymo metu. OMNIVA paštomatai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų, todėl savo prekes galėsite atsiimti Jums patogu laiku.

 • 3 € – pristatymo kaina

Užsakymo pristatymas bus vykdomas, jei pasirinktos prekės tilps į OMNIVA paštomatus atitinkančią pakuotę, o svoris neviršys 30 kg. Jei užsakytos prekės netilps į vieną pakuotę, su Jumis susisieksime ir aptarsite Jums tinkamiausią prekių pristatymo būdą.

Jei siunta bus sunkesnė nei 30 kg arba prekės gabaritai bus didesni nei nurodyti žemiau, prekės pristatymas į OMNIVA paštomatą bus negalimas. Apie tai Jus informuosime.

Siuntos dydis

Didžiausias leistinas OMNIVA siuntos svoris – 30 kg. Prekės turi tilpti į pakuotę, atinkančią OMNIVA spintelių dydžius:

 • S dydis – 9 cm x 38 cm x 64 cm
 • M dydis – 19 cm x 38 cm x 64 cm
 • L dydis – 39 cm x 38 cm x 64 cm

Pranešimas apie pristatytą siuntą

Po siuntos pristatymo į OMNIVA paštomatą, būsite informuotas SMS žinute kur bus pateiktas durelių kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti OMNIVA savitarnos terminale atsiimant siuntą.

Siuntos atsiėmimas

Siuntų atsiėmimas OMNIVA paštomatuose yra itin greitas ir patogus. Paštomato ekrane rodoma informacija yra pateikta aiškiai ir suprantamai paprastam vartotojui, todėl atsiimant siuntą iš paštomato sugaišite ne daugiau 15 sekundžių.

 • Gavę SMS pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie OMNIVA paštomato, nurodyto SMS žinutėje.
 • Palietę ekraną, pasirinkite kalbą ir spauskite „Atsiimti siuntą”.
 • Įveskite SMS žinutėje nurodytą siuntos atsiėmimo kodą.
 • Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio paštomato skyriaus ir uždarykite dureles.
 • Norėdami gauti siuntos kvitą, ekrane spauskite TAIP

Siuntų saugojimo laikotarpis

OMNIVA paštomate siunta laikoma 7 kalendorines dienas po pranešimo gavimo, kad užsakymas jau pristatytas į OMNIVA paštomatą ir jį jau galima atsiimti. Apie pristatytą užsakymą būsite informuotas SMS žinute, nurodant paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite durelių kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato. Siuntos neatsiėmus per 7 kalendorines dienas, ji bus grąžinta atgal . Atsiėmus siuntą iš paštomato ir pastebėjus, kad pakuotė pažeista (šlapia, sutrinta ar pan.), prašome pranešti mums telefonu arba el. paštu.

OMNIVA” KURJERIŲ TARNYBA – PREKIŲ PRISTATYMAS Į JŪSŲ NAMUS / BIURĄ

Užsakant už 49€ ir daugiau – pristatome NEMOKAMAI (išskyrus į Neringą)

Užsakant iki 49€ – pristatymo kaina 3€

Prekių pristatymas į Neringą:

 • Kurjeriu – 8 €
 • Į kainą neįskaičiuota didelių gabaritų ar didelio svorio prekių užnešimo iki durų paslauga.
 • Siuntas į užsienio valstybes pristatome atskiru susitarimu.

Jūsų nurodytu adresu prekes pristatys siuntų gabenimo tarnyba („Omniva” kurjeris). Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip pvz.: rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan.

SVARBU! Priimant siuntą, patikrinkite jos būklę. Pastebėjus, kad pakuotė pažeista (šlapia, sutrinta ar pan.), prašome siuntos atsisakyti ir parašu nepatvirtinti jos priemimo. Apie atsisakytą siuntą informuokite mus telefonu arba el. paštu.

SIUNTOS AUTOBUSIAIS” – PREKIŲ PRISTATYMAS Į AUTOBUSŲ STOTĮ

Užsakant už 49€ ir daugiau – pristatome NEMOKAMAI (išskyrus į Neringą)

Užsakant iki 49€ – pristatymo kaina 3€

Prekės pristatomos į jūsų pasirinktą Lietuvos miesto autobusų stotį. Jei mieste, kuriame nėra siuntų terminalo, gavėjas nurodytu laiku turi pasiimti siuntą tiesiai iš vairuotojo. Jei siunta nebuvo laiku atsiimta iš autobuso, ji yra grąžinama į siuntėjo stoties siuntų terminalą. Mieste, kuriame nėra siuntų skyriaus, siuntą išsiųsti galite atiduodami ją “Kautros” autobuse.

Siuntos atiduodamos tik adresatui arba asmeniui, turinčiam adresato pasirašytą raštišką įgaliojimą.

Grįžti į viršų